KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725054
nr 1372 5054
Inger Ekdahl
(1922-2014), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 42/500. Motivet: 36x36cm
Inger Ekdahl, svensk målare född 1922, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:40:15
300 kr
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.600 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)